نشلی همیشه به نشلی بودنش میبالد

 
 
******زنده باد اتحاد و دوستی *******زنده باد مهربانی و یکدلی****** *******زنده باد نشلی آباد با مردمانبی شاد و سرزنده*
**مراسم چهلم مشهدی نامدار نعمت الله زاده پنج شنبه 21آذرماه از ساعت 9صبح تا 2بعد از ظهر در مسجد جامع نشل برگزار میگردد**** ******* **انتخاب دهیار نشل در مراحل ثبت نام اولیه قرار دارد هر کس حائز شرایط است به شورای محل مراجعه نماید**
صرفا جهت اطلاع
|

بنام یزدان پاک

دوستان و نشلیهای عزیز درود بر شما

عصر یکشنبه برای گرفتن اخبار و اطلاعات یه سری به سایتها زدم و اتفاقا یک سری هم به وبلاگم زدم و چند تا کامنت توجهم را جلب کردند که در بین آنها یکی بیشتر قابل توجه بود و لازم میدانم که شما دوستان هم در جریان ماجرا قرار بگیرید.

داستان از این قرار است که یک کامنت سراسر بی ادبی و تهمت و افترا و در نهایت اتهام نسبت به انجام یک عمل مجرمانه برای بنده ارسال شد به آدرس یکی از وبلاگهای محلی که منتسب به یک هیئت محلی جدیدالتا سیس می باشد . از خواندن آن بسیار متعجب و شوکه شدم ابتدا با یکی از فعالین سایبری نشل که خود از بنیانگزاران این هیئت می باشد تماس گرفتم و ایشان از موضوع اظهار بی اطلاعی کردند و نام مدیر وبلاگ را از ایشان گرفتم روز بعد حوالی ساعت 10صبح یکی از بستگان که از قضا دایی مدیر وبلاگ مذکور میباشد به محل کارم آمد, موضوع را به ایشان گفتم ایشان هم بسیار ناراحت شدند و با تلاش بسیار با خواهر زاده شان که در نشل بودندتماس گرفتند و ماجرا را جویا شدند, ایشان هم از ارسال چنین کامنتی اظهار بی اطلاعی کردند و با نوشتن یک کامنت انتصاب کامنت را به خودشان رد کردند و موضوع را در وبلاگ خودشان هم قید کردند اما به نظرم ماجرا نباید به همینجا ختم شود چون در پس این نام دزدی سایبری که توسط یک شخص خبیث و منافق انجام گرفته قطعا نیتهای سوء وکثیفی نهفته است که این شخص خبیث برای نیل به آن کار زشت خود را ادامه میدهد و بنده برای دفاع از خودم و پیگیری اتهامات زشتی که این دزد اینترنتی به بنده نسبت داده پیگیر ماجرا خواهم شد و در این راه مدیر آن وبلاگ هم که از نام و آدرس ایشان سوءاستفاده شده همراه من خواهد بود. اما جهت اطلاع آن دزد ترسو بگویم دنیای مجازی آنقدر هم بی در و پیکر نیست که هر نخاله ای از راه برسد و هر اراجیفی که دلش خواست بگوید و از روی ترس و بزدلی آن را به فرد دیگری نسبت دهد و فکر کند کسی او را نمی یابد . خیر آقا یا خانم ترسو منتظر باش ببین چطور به چنگت می آورند. جهت اطلاع آن دزد ترسو بگویم بنده متن کامنت مسموم تورا به همراه یک شکایت به پلیس سایبری تسلیم کردم و بزودی منبع ارسال این کامنت را به همراه شماره تلفن ارتباطی به اینترنت ردیابی خواهند کرد و احضاریه برای مالک آن شماره ارسال خواهد شد حال منتظر باش تا ضرب شصت پلیس مقتدر سایبری را ببینی. دنیا خیلی کوچیکه زود به هم میرسیم بدرود تا آن لحظه.

به قول مدیر وبلاگ باب الحواعج اگر برای چرندیات خود مدرکی داری اندکی هم شهامت از بقالی سر کوچه بخر و آنها را منتشر کن آنوقت منتظر باش تا دیگرانی که باد در پوستین سوراخ تو کردند برایت هورا بکشند.

در ضمن به نظرم بدانم که درد شما و امثال شماها که سعی در متشنج کردن اوضاع و بد نام کردن دیگران و ایجاد اختلاف بین محلیهادارید از کجاست و برای اینکه آرامش شما بیشتر به هم بخورد به اطلاعتان برسانم که بزودی آن چیزها و مسائلی که شما از بیان کردن آنها واهمه دارید به نتیجه میرسد و حقایق زیادی برملا خواهد شد و حقوق ضایع شده بسیاری به صاحبان حقیقی خود شان بازگردانده خواهد شد.:: موضوعات مرتبط: نشل و اخبار جدید و روزش
نویسنده : علی اصغر رستم نژاد نشلی
تاریخ : دوشنبه ششم شهریور 1391
زمان : 21:13
:: نشل روستای زیبای بالا کوه
:: بازدید مسئولین دولتی و استانی وزارت راه و شهرسازی از نشل
:: یک آرزو و یک خاطره
:: چرا شکارچی نیستم؟
:: اردوی جهادی در نشل
:: شکار ممنوع
:: گزارش عملکرد 6 ماهه شورای نشل
:: یارتگاهها و اماکن مذهبی نشل و اطراف
:: گذری کوتاه بر تشکیل انجمن پژوهشی تاریخ نشل
:: اندکی در باره تعاونی همکاری با بازماندگان متوفیان
:: شعری در وصف نشل
:: شعر نو در وصف نشل
:: شروع به کار شورای اسلامی جدید نشل
:: سخنی با دوستان
:: نماز با شکوه عید سعید فطر سال 1392 به روایت تصویر


 

قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ