نشل روستائی زیبا با مردمانی دوست داشتنی
نشلی همیشه به نشلی بودنش میبالد

بنام یزدان پاک

دوستان و نشلیهای عزیز درود بر شما

عصر یکشنبه برای گرفتن اخبار و اطلاعات یه سری به سایتها زدم و اتفاقا یک سری هم به وبلاگم زدم و چند تا کامنت توجهم را جلب کردند که در بین آنها یکی بیشتر قابل توجه بود و لازم میدانم که شما دوستان هم در جریان ماجرا قرار بگیرید.

داستان از این قرار است که یک کامنت سراسر بی ادبی و تهمت و افترا و در نهایت اتهام نسبت به انجام یک عمل مجرمانه برای بنده ارسال شد به آدرس یکی از وبلاگهای محلی که منتسب به یک هیئت محلی جدیدالتا سیس می باشد . از خواندن آن بسیار متعجب و شوکه شدم ابتدا با یکی از فعالین سایبری نشل که خود از بنیانگزاران این هیئت می باشد تماس گرفتم و ایشان از موضوع اظهار بی اطلاعی کردند و نام مدیر وبلاگ را از ایشان گرفتم روز بعد حوالی ساعت 10صبح یکی از بستگان که از قضا دایی مدیر وبلاگ مذکور میباشد به محل کارم آمد, موضوع را به ایشان گفتم ایشان هم بسیار ناراحت شدند و با تلاش بسیار با خواهر زاده شان که در نشل بودندتماس گرفتند و ماجرا را جویا شدند, ایشان هم از ارسال چنین کامنتی اظهار بی اطلاعی کردند و با نوشتن یک کامنت انتصاب کامنت را به خودشان رد کردند و موضوع را در وبلاگ خودشان هم قید کردند اما به نظرم ماجرا نباید به همینجا ختم شود چون در پس این نام دزدی سایبری که توسط یک شخص خبیث و منافق انجام گرفته قطعا نیتهای سوء وکثیفی نهفته است که این شخص خبیث برای نیل به آن کار زشت خود را ادامه میدهد و بنده برای دفاع از خودم و پیگیری اتهامات زشتی که این دزد اینترنتی به بنده نسبت داده پیگیر ماجرا خواهم شد و در این راه مدیر آن وبلاگ هم که از نام و آدرس ایشان سوءاستفاده شده همراه من خواهد بود. اما جهت اطلاع آن دزد ترسو بگویم دنیای مجازی آنقدر هم بی در و پیکر نیست که هر نخاله ای از راه برسد و هر اراجیفی که دلش خواست بگوید و از روی ترس و بزدلی آن را به فرد دیگری نسبت دهد و فکر کند کسی او را نمی یابد . خیر آقا یا خانم ترسو منتظر باش ببین چطور به چنگت می آورند. جهت اطلاع آن دزد ترسو بگویم بنده متن کامنت مسموم تورا به همراه یک شکایت به پلیس سایبری تسلیم کردم و بزودی منبع ارسال این کامنت را به همراه شماره تلفن ارتباطی به اینترنت ردیابی خواهند کرد و احضاریه برای مالک آن شماره ارسال خواهد شد حال منتظر باش تا ضرب شصت پلیس مقتدر سایبری را ببینی. دنیا خیلی کوچیکه زود به هم میرسیم بدرود تا آن لحظه.

به قول مدیر وبلاگ باب الحواعج اگر برای چرندیات خود مدرکی داری اندکی هم شهامت از بقالی سر کوچه بخر و آنها را منتشر کن آنوقت منتظر باش تا دیگرانی که باد در پوستین سوراخ تو کردند برایت هورا بکشند.

در ضمن به نظرم بدانم که درد شما و امثال شماها که سعی در متشنج کردن اوضاع و بد نام کردن دیگران و ایجاد اختلاف بین محلیهادارید از کجاست و برای اینکه آرامش شما بیشتر به هم بخورد به اطلاعتان برسانم که بزودی آن چیزها و مسائلی که شما از بیان کردن آنها واهمه دارید به نتیجه میرسد و حقایق زیادی برملا خواهد شد و حقوق ضایع شده بسیاری به صاحبان حقیقی خود شان بازگردانده خواهد شد.


موضوعات مرتبط: نشل و اخبار جدید و روزش
[ دوشنبه ششم شهریور 1391 ] [ 21:13 ] [ علی اصغر رستم نژاد نشلی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

سلامی به گرمی آفتاب
دوست خوب من نشل روستائی است بسیار سرسبز و زیبا با مردمانی بسیار دوست داشتنی و مومن و زحمتکش که محصور شده است در درون یک دره زیبا و از نظر تقسیم بندی جغرافیائی در استان مازندران قرار دارد و از توابع شهرستان آمل می باشد و اینجانب علی اصغر رستم نژاد نشلی یکی از اهالی روستا می باشم و در این وبلاگ قصد دارم بعد از معرفی روستایمان به ایرانیان عزیز اندکی از گذشته و حال و مشکلات روستا برایتان بنگارم تا شاید از رهگذر حادثه مسئولی آن را دید و خواند و نظری هم به این بهشت گمشده خدا در روی زمین کرد.
امکانات وب

آخرین عکس های فتوبلاگ من


آخرین عکس های فتوبلاگ من